טיפול שיניים הרדמה מלאה

יצירת קשר

  שם פרטי:

  שם משפחה:

  טלפון:

  מקום מגורים :

  סמארט דנטל

  שאלות נפוצות

  שאלות שמתקבלות אצלנו ?

  יש לכם שאלות ? רוצים לקבל יעוץ ? חוששים ? קבלו עכשיו יעוץ ללא עלות.
  מלאו את טופס יצירת קשר וניצור קשר בהקדם.

  שאלות ותשובות

  מדוע חשוב ליישר שיניים?

  יישור שיניים אינו רק בעל חשיבות אסתטית, אלא הוא משמש גם לצורך שמירה על בריאות השיניים והחניכיים. יישור שיניים מתקן צפיפות ורווחים בשיניים, כדי להשיג מראה אסתטי ויפה, לתקן סגירת לסתות שאינה תקינה, ליישר שיניים מוטות, לשפר את היגיינת השיניים ולמנוע מחלות חניכיים ועוד. למעשה, יישור שיניים מאפשר לתקן פגמים ולהחזיר את הביטחון העצמי אצל ילדים ומבוגרים כאחד.

  באיזה גיל מומלץ להתחיל טיפול יישור שיניים?

  את טיפולי יישור השיניים מומלץ להתחיל אצל ילדים בגילאי 10-14, אך מומלץ לבחון את התפתחות השיניים בקרב ילדים כבר בגיל 7-8.

  באילו מקרים הלבנת השיניים אינה יעילה או אינה מומלצת?

  הלבנת שיניים יעילה כאשר מדובר בגוון שיניים שאינו לבן והשיניים בעלות כתמים ופיגמנטים הפוגעים במראה האסתטי של השיניים. אך ישנם מקרים שבהם הלבנת השיניים אינה יעילה כמו במקרה של סתימות ישנות, כתרים וציפויים. במידה ומדובר על שחזורים הנמצאים בצד החיצוני של השיניים הקדמיות, ניתן להחליף את השחזורים ולבצע את ההלבנה.
  הלבנת השיניים אינה אפשרית כאשר מדובר בשיניים עם עששת פעילה, במקרים של נסיגת חניכיים קשה, שחיקת יתר, שיניים צעירות מאוד ועוד.

  מתי יש צורך להיעזר בכתרים?

  כאשר מדובר בשן חלשה שיש צורך להגן עליה. לדוגמא – לאחר טיפול שורש, לאחר טיפול בשן שנסדקה או שנפגעה, לאחר עקירות שן לא נשארים שורשים חזקים דיים כדי להוות תמיכה לסתימה גדולה, לשימוש כתמיכה לגשר כאשר אין אפשרות להשתמש בשתל כאחיזה לשן החסרה, לצורך תיקון אסתטי, שיניים שנחלשו בשל עששת מתקדמת, לצורך כיסוי שתל דנטאלי ועוד.

  מהו כתר קבוע?

  כתרים אלה עשויים מחומרים חזקים כמו חרסינה שזהו חומר נפוץ, מתכת, זירקוניה ועוד שילוב של חומרים שונים. את סוג הכתרים הקבועים מתאימים באופן אישי לכל מטופל על פי מיקום השן ועל פי התפקיד שהיא נושאת.

  מתי יש לבצע עקירת שיניים?

  יש לבצע עקירת שיניים בשלושה מקרים:
  1. כאשר השן אינה ניתנת לשיחזור כמו שן שבורה או סדוקה.
  2.כאשר השן לקויה- במקרים שבהם אין די מקום לשן לבקוע בצורה תקינה
  3. עקירה למטרת הכנת השן לטיפול אורתודנטי

  כיצד לנהוג ב24 השעות שלאחר עקירת שן?

  יש להימנע מעישון, אין לשטוף את הפה אלא להניח גזה על מקום העקירה ולהדק שיניים, ניתן לשים קוביית קרח במקום העקירה, אין לאכול או לשתות במשך שעתיים ממועד העקירה, לאחר מכן מומלץ לאכול מאכלים קרים ולא חמים. כמו כן, חשוב שלא לבצע פעילות גופנית, מכיוון שהיא יכולה לגרום לזרימת דם מוגברת ולפתיחת הפצע, לדימום מחודש ולכאבים.